• DOLAR
  7,8800
 • EURO
  9,3445
 • ALTIN
  465,81
 • BIST
  10,5216
14 Mayıs Perşembe 2020 Günlük Burç Yorumları

14 Mayıs Perşembe 2020 Günlük Burç Yorumları

14 Mayıs 2020 günlük burç yorumlarını yorumladı. İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları günlük yorumları…

14 MAYIS PERŞEMBE KOÇ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde sosyal paylaşımlarınızda, ilişkilerinizde sakin ve dengeli bir tutum izlemeyi ihmal etmeyin. Öğle sonrasında ise hedef ve planlarınız doğrultusunda ilerleyebilir, görev ve sorumluluklarınızın çok daha bilincinde olabilirsiniz.

14 MAYIS PERŞEMBE BOĞA BURCU YORUMLARI

Sabah saatleri biraz daha duygusal stres ve baskı altında geçebilir, akışta kalmakta fayda var. Öğleden sonra biraz daha rahat hissedebilir, eğitimle ilgili ve akademik konulara daha iyi odaklanabilirsiniz.

14 MAYIS PERŞEMBE İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde ikili, birebir ilişkiler konusunda sakinlik ve sabrınızı korumalısınız. Öğle sonrasında ise maddi ve manevi paylaşımların getirdiği stres biraz daha kendini gösterebilir ancak mücadeleci ve güçlü olabilirsiniz.

14 MAYIS PERŞEMBE YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde kaygı ve endişeleri bir kenara bırakmalı ve kendinizi akışa bırakmalısınız. Öğleden sonra ikili ve birebir ilişkiler önem kazanıyor, karşınızdaki kişiyi, tutum ve davranışlarını dikkate almayı ihmal etmeyin.

14 MAYIS PERŞEMBE ASLAN BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde sevdiklerinize, tutkularınıza olan bağlılığınız duygusal stresi de beraberinde getirebilir. Öğleden sonra gündelik yaşamınıza, sağlığınıza daha çok önem gösterebilir, çalışkan, üretken tarafınızı ortaya koyabilirsiniz.

14 MAYIS PERŞEMBE BAŞAK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde ev ve aile konularına odaklı olabilirsiniz ama artık bazı şeyleri akışa bırakmak gerektiğini unutmayın. Öğleden sonra sevdiklerinizi düşüneceğiniz daha rahat ve keyifli bir gündeminiz olabilir.

14 MAYIS PERŞEMBE TERAZİ BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde kendinizi ifade etmek, anlamak, anlatmak bir miktar daha stres getirebilir, akışta kalmanızda fayda var. Öğleden sonra gündem biraz daha rahatlıyor, ev ve aile konularına odaklanabilirsiniz.

14 MAYIS PERŞEMBE AKREP BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde maddi, değer, özdeğerle ilgili konuların duygusal baskı ve stresini daha fazla hissedebilirsiniz. Öğleden sonra Ay burç değiştirdiğinde iletişim, haberleşme ve zihinsel konular önem kazanıyor ve daha rahat bir hava olabilir.

14 MAYIS PERŞEMBE YAY BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde Ay burcunuzun son derecelerinde ilerlerken kendinize dair yapmanız gereken son birkaç şey, atmanız gereken son birkaç adım olduğunu düşünebilirsiniz. Öğleden sonra Ay burç değiştirdiğinde maddi konular önem kazanıyor.

14 MAYIS PERŞEMBE OĞLAK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde hayatı biraz daha akışa bırakmakta fayda var, ancak dalgınlık ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Öğleden sonra Ay burcunuza ilerlediğinde özgüveninizi, cesaretinizi toparlıyor ve işleri yoluna koyabiliyorsunuz.

14 MAYIS PERŞEMBE KOVA BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde sosyal bir gündeminiz olabilir ancak arkadaşlık ilişkilerinin getirdiği duygusal baskıyı da daha çok hissedebilirsiniz. Öğleden sonra ise Ay burç değiştirirken akışın getirebileceği sürpriz gelişme ve imkanlara hazır olmalısınız.

14 MAYIS PERŞEMBE BALIK BURCU YORUMLARI

Sabah saatlerinde başarı, hedef ve plan odaklısınız, görev ve sorumlulukların getirdiği baskıyı daha çok hissedebilirsiniz. Öğleden sonra Ay burç değiştirdiğinde daha sosyal ve keyifli ortamlarda kendinizi bulabilirsiniz.

Kaynak: Hbr4

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?