• DOLAR
  $1.232,9600
 • EURO
  $0,2714
 • ALTIN
  $31.866,0000
 • BIST
  $138,6800
2021 GMC YUKON XL DENALI SUV

2021 GMC YUKON XL DENALI SUV

2021 GMC YUKON XL DENALI SUV

Yeni Nesil Yukon. Her zamankinden daha büyük ve cesur olacak şekilde tasarlanan 2021 Yukon, birinci sınıf randevular, sınıfında lider mevcut teknoloji ve Profesyonel Sınıf özelliği sunar. SLE, SLT ve Denali trimleri veya İlk Yukon AT4.
Yaz 2020’ye gelen Yeni Nesil Yukon XL, aşağıdakileri sunan esnek ve geniş bir iç mekan da dahil olmak üzere sevdiğiniz her şeye sahiptir:

* 144,7 cu sınıfının en iyisi azami kargo odası. ft. †
* Maksimum bacak odası ve arka kargo odası için ileri ve geri kayan ikinci sıra kepçe koltukları
* Etkileyici ikinci sıra katlanır düz koltuklarla kolay kargo depolama
* 36,7 inçlik üçüncü sıra bacak odası

Tamamen Yeni Denali’ye Özel İç Tasarım

Yukon Denali’nin içine bak. Yükseltmeniz benzersiz bir gösterge paneli tasarımıyla başlar ve Denali’ye özel dört yeni renk teması sunar. Her renk teması, farklı Fraktal dikiş ve otantik ahşap koordine etme ile farklı premium deri randevu kombinasyonlarına sahiptir.

Sınıfında Lider Güç Kayar Merkez Konsolu
Tek bir düğmeye dokunup basılı tutarak mevcut Power Sliding Center Console kolayca 10 “geri kayar. Bu yenilikçi özellik kişisel eşyalar için ek alan sağlar ve vale modunda sabitlenebilen gizli bir saklama çekmecesi sunar (geç kullanılabilirlik).

Sınıfının İlk Dört Köşe Hava Sürüşü Adaptif Süspansiyon
Bulut benzeri sürüş konforu ve zarif sürüş dinamikleri tamamen sizindir. Tamamen yeni mevcut Air Ride Adaptif Süspansiyon, süspansiyonu sürüş koşullarına göre ayarlayarak sürüş yüksekliğini ve konforunu optimize eder (geç kullanılabilirlik).

Sınıfında Lider 15 “Baş Üstü Ekranı
Yepyeni, mevcut çok renkli 15 “diyagonal Head-Up Display ile odaklanmanızı yolda tutmaya yardımcı olun. Hız sınırı, sürüş hızı, ses gibi kişiselleştirilebilir araç bilgilerini doğrudan ön cama yansıtır, Lane Departure Warning ile Lane Keep Assist , † İleri Çarpışma Uyarısı † ve daha fazlası.

Sınıfında Lider Dokuz Kamera Görüntüleme †
Yukon’un Yüksek Tanımlı Surround Vizyonu dahil olmak üzere sınıfının önde gelen dokuz kamera görünümü sayesinde çevrenizde manevra yapın ve çevrenizdeki gözünüzü takip edin. Ek olarak, bir anahtarın döndürülmesi ile mevcut Arka Kamera Aynası †, aracınızın arkasında daha az engellenmiş bir görüş sağlamak için geleneksel dikiz aynanızı geniş bir kamera görünümüne dönüştürür. GMC Life hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sınıfının En İyisi 420 Beygir Gücü
Denali’de standart olarak sunulan yeni 6.2L V8 motor, sınıfının en iyisi 420 beygir gücü sunuyor. Bu daha akıllı ve daha gelişmiş motor, 460 lb-ft tork sunan 10 vitesli otomatik şanzıman ile eşleştirildi.

Yepyeni Aktif Yanıt 4WD Sistemi
Tamamen yeni Aktif Yanıt 4WD sistemi, çekişi (geç kullanılabilirlik) artırmak için her tekerleğe sorunsuz bir şekilde optimum tork göndererek kaygan veya arazi koşullarında güvenle manevra yapmanıza yardımcı olur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?