• DOLAR
  $1.226,5200
 • EURO
  $0,2484
 • ALTIN
  $29.903,0000
 • BIST
  $121,4600
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34.Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34.Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34.Bölüm Fragmanı

SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölümü 3 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Son bölümde neler yaşandı?

Yıldız aynı kadına bir kez daha yenilmiş, aynı adam tarafından yine aldatılmıştır. Fakat bu kez karşısında af dileyen, masumiyetini ispatlamaya çalışan bir adam vardır. Yıldız, Kuzey’e inanmak istese de aklında hep soru işaretleri vardır. Bir türlü Kuzey’e tam anlamıyla güvenemez. Yıldız’ın yirmi yıldır iyileşmeyen yarası tekrar kanamış, yine aynı ihanet duygusuyla sarsılmıştır. Aynı kadına bir kez daha yenilmiş, aynı adam tarafından yine aldatılmıştır. Fakat bu kez karşısında af dileyen, masumiyetini ispatlamaya çalışan bir adam vardır. Yıldız, Kuzey’e inanmak istese de aklında hep soru işaretleri vardır. Bir türlü Kuzey’e tam anlamıyla güvenemez.

Kuzey’in tekrar açtığı yarayı, Bulut sarmaya çalışmaktadır. Kuzey’in boşluğunu doldurabileceğini zannetmektedir. Ama Yıldız, bu boşlukla yirmi yıldır yaşamaktadır. Kuzey’le dolmayacaksa hep boş kalacaktır. Kuzey, bir anda alt üst olan hayatını düzeltmek için elinden geleni yaparken nasıl bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunun farkında değildir. Bu tehlike, Kuzeyle Yıldız’ı birbirine yakınlaştıracak mı, yoksa iki aşığın arasındaki uçurumu daha da mı derinleştirecektir?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?