• DOLAR
  $1.245,1300
 • EURO
  $0,2716
 • ALTIN
  $32.059,0000
 • BIST
  $137,8100
MUTFAĞINIZDA KOLAYCA YETİŞTİREBİLECEĞİNİZ 25 BİTKİ

MUTFAĞINIZDA KOLAYCA YETİŞTİREBİLECEĞİNİZ 25 BİTKİ

MUTFAĞINIZDA KOLAYCA YETİŞTİREBİLECEĞİNİZ 25 BİTKİ

Bu harika bitkileri mutfağınızda para harcamadan nasıl yetiştirirsiniz

Mutfağınızdaki neredeyse her sebzeyi kendi tarifleriniz için yepyeni bir bitkiye dönüştürebileceğinizi biliyor muydunuz?
Bu videoda bunu sıfırdan yapmayı gösteriyorum: Çiçeklerinizin daha büyük ve uzun olmasını sağlamak için köklerini bala batırıp sonra bir patatesin içine yerleştirin ve sonra toprağa ekin. Patatesin içindeki besinleri emerler ve çiçek açarlar.
Plastik şişeleri havalı saksılara dönüştürebilirsiniz. Böylece bitkileri suladığınızda su fazlasını süzerler ve bitkiler daha kolay büyür. – Bu, hangi bitkinin içeride, hangisinin dışarıda daha kolay büyüdüğünü ve günlük olarak ne kadar suyu emdiklerini test etmek isteyen, bahçıvanlığa yeni başlayanlar için harika bir fikirdir.Pirinç suyundan orkide besini yapabilirsiniz. Pirinç suyunu buzluğa koyun ve bitkilerinizi beslemek yerine topraklarına bu buz küplerini koyun.Ayrıca tavana asabileceğiniz cam çiçeklikler yapabilirisiniz. Sonra onları biraz toprak ve kaktüslerle doldurun, işte bu kadar.Bundan başka kerevizin dibini birkaç gün suda bekletip toprağa ekerseniz yeniden yetişir.Çekirdeğinden nasıl limon ağacı yetiştirildiğini öğrenmek için sonuna kadar izleyin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?